Prírodný deodorant Natural Veil, 60g

Prírodný deodorant Natural Veil, 60gNovinka
Obj. číslo:6836
Výrobca:TianDe
Dostupnosť:Skladom
Cena12.70 €
už nie je k dispozícii

Prírodný deodorant Natural Veil, 60g

Kryštalický DEODORANT prírodná alternatíva chemickým deodorantom. Natural Veil je 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, kryštál alunitu. Je absolútne neškodný pre organizmus, pretože s porovnaním s mnohými súčasnými deodorantami neobsahuje chlorhydrát hliníka a ostatné škodlivé chemické substancie. Kryštál alunitu je tisíce rokov známy v Číne ako prostriedok prevencie, pre uchovanie potravín, boja s nepríjemným zápachom a rôznymi chorobami. Spoločnosť TianDe na jeho základe vytvorila deodorant Natural Veil, ktorého vysoká efektívnosť je garantovaná nespochybniteľnú čistotou prírodného kryštálu, ktorý sa ťaží na juhu Číny.

Je to len deodorant? Natural Veil je dar matky prírody, ktorý sa v Ázii používa od nepamäti. Natural Veil pomáha normalizovať stav problematickej pokožky. Je možné ho používať po holení, čím sa predchádza podráždeniu pokožky. Kryštál zastavuje drobné krvácanie a napomáha hojeniu rán. V tradičnej medicíne sa zvonka používa v podobe roztokov na oplachovanie, umývanie a vyplachovanie pri zápaloch pokožky a sliznice, je 100% prostriedok proti múčnatke a oparom, efektívne pomáha pri paradentóze a krvácavosti ďasien. Natural Veil odstraňuje svrbenie a opuchy po uštipnutí komárov a múch, odstraňuje nepríjemný zápach (Cesnaku, rýb, aromatických látok atď.) z vašich rúk.

Ako ho používať? Namočte kryštál do vody a po kúpeli alebo po sprchovaní ním potierajte podpazušie a chodidlá rovnako, tak ako pri použití guľôčkového alebo pevného deodorantu. Voda povrch kryštálu rozpúšťa a pokrýva pokožku tenkou vrstvou, ktorá bezpečne chráni pred baktériami. V závislosti na používaní sa kryštál postupne zmenšuje, účinky sa však zachovávajú do jeho úplného spotrebovania.

Ako funguje? Natural Veil má prírodné antimikrobiálne účinky. Ničí baktérie, ktoré sú pôvodcom zápachu. Natural Veil zaisťuje sviežosť po dobu viac ako 24 hodín. V porovnaní so súčasnými deodorantami a antiperspirantami je 6 - 12x účinnejší.  Je výhodné používať kryštál Natural Veil? Kryštál je veľmi ekonomický, je ak vôbec na mieste o ekonomickej výhode hovoriť tam, kde sa jedná o zdravie. Jeden kryštál o váhe 60 g. vám stačí viac ako na jeden rok každodenného používania. Ak vám kryštál spadol a rozbil sa, rozdrvte ho na prášok, ktorého štipka nasypaná do topánok bude dlho pôsobiť ako deodorant. Úlomky môžete rozpustiť vo vode a pokračovať v používaní vo forme roztoku, ktorý sa nanáša na problematické miesta. Kryštál je ľahký a kompaktný, nepostrádateľný pri cestovaní.