O lektorke kurzu 

Majka Staňková, okrem toho, že je duchovnou mamou nášho rodinného centra v Liptovskom Mikuláši a tak isto aj
e-shopu DANTIA, je aj autorkou projektu Online kurz "Pôrod bez obáv". Je to maminka troch detí, profesionálna dula s 10 ročnou praxou. Založila Centrum Majka v Brne, rodinné centrum so školou a škôlkou. Pravidelne účinkuje v televízii a má tisícky absolventov jej kurzov. 

Majka Staňková - zakladatelka kurzu Porod bez Obav 

O online kurze Pôrod bez obáv

Pôrod bez obáv je online kurz zameraný na obdobie tehotenstva a samotný pôrod, ktorý je pre Vás pripraveneý v niekoľkých video lekciách online. V samostatných lekciách sa dozviete: ako zvládať tehotenské ťažkosti, pripravíte si výbavičku pre seba do pôrodnice aj pre samotné bábätko po príchode domov. Dozviete sa: ako si poradiť s pálením záhy, tvrdnutím bruška a ako napísať pôrodný plán, aby ho v pôrodnici akceptovali. 

Najväčšia časť je venovaná samotnému pôrodu, výberu pôrodnice a na čo si dať pozor. Získate informácie o tom, čo všetko je potrebné zariadiť pred odchodom do pôrodnice a po odchode z pôrodnice. Aj oteckovia sú samozrejme súčasťou kurzu. A práve oni sa dozvedia, ako sa majú postaviť za svoju ženu v pôrodnici, ako byť pri pôrode užitočný a ako pomáhať. 

Pozrieť si prvé 3 videá kurzu ZDARMA

            Porod bez Obav - přirozeně a s láskou

Prečo absolvovať kurz online? 

  • Získate všetky potrebné infomácie pre úspešné a spokojné zvládnutie celého tehotenstva aj pôrodu bez obáv  z neistoty z toho, čo Vás čaká. 
  • Všetky materiály máte po ruke na jednom mieste, neustále k dispozícii a môžete ich absolvovať koľkokrát chcete, v čase, ktorý Vám vyhovuje a na mieste, ktoré Vám je najpríjemnejšie. 
  • Ušetríte veľa času aj nákladov spojených s cestovaním na klasické kurzy.
  • Budete pripravená nielen na tehotenstvo, príchod bábätka na svet a nasledovnej starostlivosti. Vďaka získaným vedomostiam si tak budete môcť plne vychutnať prvé chvíle Vášho spoločného života. 

Pre koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pre všetky prvorodičky aj viacnásobné matky, ktoré chcú zažiť prirodzený pôrod a všetky maminky, ktoré sa chystajú na pôrod prirodzenou cestou aj sekciou. Vhodný je tiež pre oteckov, ktorý sa vďaka nemu dozvedia všetko, čo potrebujú vedieť o pôrodniciach a o samotnom pôrode a jeho priebehu. 

                                            Porod Bez Obav
 

TU MÔŽETE ZAKÚPIŤ KURZ PÔROD BEZ OBÁV