Play & Go, Vak na hranie, autodráha

Play & Go, Vak na hranie, autodráhaNovinka
Obj. číslo:6717
Výrobca:Play & Go
Dostupnosť:Nie je skladom
Cena33.99 €

Fotografie

Play & Go, Vak na hranie, autodráha

Všetci to poznáme - hračky pod posteľou, pod stolom, na podlahe, ale vy stále nemôžete nájsť tú správnu kocku z Lega či Dupla.

Čierno-biely vak Play and go je praktickým riešením - vymedzuje priestor na hranie pre deti lepšie ako deka a po skončení hry vak jednoducho stiahnete a použijete ako úložné vrece na hračky.

Priemer vaku je 140cm a je vyrobený z čistej bavlny spracovanej podľa ekologických štandardov. Je prenosný, z odolného materiálu, takže ho využijete aj na detskom ihrisku, výlete či na trávniku v záhrade.

Pokiaľ je výrobok správne používaný a na účel, na ktorý je určený, výrobca poskytuje záruku 3 roky na materiál a vyhotovenie.

Jeho čierno-biele prevedenie a množstvo vzorov priam láka, aby ste si ho vymaľovali presne podľa svojich predstáv. Súčasťou vaku s omaľovánkou sú tri fixky na vymaľovávanie vaku.

Play and go je mladá kreatívna belgická firma, ktorá prináša na trh svoj prvý kvalitný a praktický výrobok pre deti aj dospelých.

Vaky môžu slúžiť aj ako veľmi šikovná podložka na hranie, čo sa cení najmä v studenom období, keďže sa deti najradšej hrajú na zemi. Neskôr po skončení hry, vak Play and Go jednoducho len utiahnete a prenesiete na svoje miesto. Detský neporiadok je takto veľmi rýchlo uprataný. Ak si vo vaku nájdu svoje miesto napríklad plyšové hračky, vak poslúži nie len ako úschovňa, ale aj ako praktické a pohodlné detské sedenie.

Vyrobené eticky v Číne.

Podobné produkty

Kikko Bambusová osuška XKKO®BMB S&C Magenta Circles 90x100cm - 1ks

Kikko Bambusová osuška XKKO®BMB S&C Magenta Circles 90x100cm - 1ks

Extrémne jemná plienka zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny tkaná v klasickej…

Cena 9.20 €

Ponio Šampúch, cukrová pivonka

Ponio Šampúch, cukrová pivonka

Žihľavový šampúch so sladkým nádychom vhodný pre normálne vlasy - krásne pení, dočista…

Skladom
Cena 4.20 €

XKKO BMB Bambusová froté osuška s kapucňou, 90cmx90cm, Natural stars

XKKO BMB Bambusová froté osuška s kapucňou, 90cmx90cm, Natural stars

Bambusová froté osuška s kapucňou XKKO BMB je  vyrobená z mimoriadne príjemného bambusového…

Cena 18.50 €