Play & Go, Vak na hranie, rôzne vzory

Play & Go, Vak na hranie, rôzne vzoryNovinka
Obj. číslo:6717
Výrobca:Play & Go
Dostupnosť:Skladom
Cena33.99 €

Fotografie

Play & Go, Vak na hranie, rôzne vzory

Všetci to poznáme - hračky pod posteľou, pod stolom, na podlahe, ale vy stále nemôžete nájsť tú správnu kocku z Lega či Dupla.

Čierno-biely vak Play and go je praktickým riešením - vymedzuje priestor na hranie pre deti lepšie ako deka a po skončení hry vak jednoducho stiahnete a použijete ako úložné vrece na hračky.

Priemer vaku je 140cm a je vyrobený z čistej bavlny spracovanej podľa ekologických štandardov. Je prenosný, z odolného materiálu, takže ho využijete aj na detskom ihrisku, výlete či na trávniku v záhrade.

Pokiaľ je výrobok správne používaný a na účel, na ktorý je určený, výrobca poskytuje záruku 3 roky na materiál a vyhotovenie.

Jeho čierno-biele prevedenie a množstvo vzorov priam láka, aby ste si ho vymaľovali presne podľa svojich predstáv. Súčasťou vaku s omaľovánkou sú tri fixky na vymaľovávanie vaku.

Play and go je mladá kreatívna belgická firma, ktorá prináša na trh svoj prvý kvalitný a praktický výrobok pre deti aj dospelých.

Vaky môžu slúžiť aj ako veľmi šikovná podložka na hranie, čo sa cení najmä v studenom období, keďže sa deti najradšej hrajú na zemi. Neskôr po skončení hry, vak Play and Go jednoducho len utiahnete a prenesiete na svoje miesto. Detský neporiadok je takto veľmi rýchlo uprataný. Ak si vo vaku nájdu svoje miesto napríklad plyšové hračky, vak poslúži nie len ako úschovňa, ale aj ako praktické a pohodlné detské sedenie.

Vyrobené eticky v Číne.

Podobné produkty

KIKKO Bavlnené detské plienky LUX ECO 70x70 cm, biela

KIKKO Bavlnené detské plienky LUX ECO 70x70 cm, biela

Reálná gramáž plienky: 77 gr./ks 15 rokov na českom a slovenskom trhu - tisíce spokojných…

Skladom
Cena 16.60 €

Kikko Bambusové plienky KIKKO®BMB Colours MIX 70x70cm - 3ks

Kikko Bambusové plienky KIKKO®BMB Colours MIX 70x70cm - 3ks

Extrémne jemná plienka zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny tkaná v klasickej dutinovej…

Cena 11.20 €

Kikko Bambusová osuška KIKKO®BMB Cyan 90x100cm

Kikko Bambusová osuška KIKKO®BMB Cyan 90x100cm

Extrémne jemná plienka zo zmesi bambusovej viskózy a bavlny tkaná v klasickej…

Skladom
Cena 8.50 €