12. október 2017
PURA 
PURA nerezová fľaša je 100% bez plastov. Najbezpečnejšia, najuniverzálnejšia, ľahká a nerozbitná ekologická fľaša ocenená viac ako 35 oceneniami.

Pôrodný balík, s ktorým budete ihneď "READY"
Pôrodný balík DANTIA je zložený z hlavných vecí, ktoré maminka potrebuje do pôrodnice.
Pôrodný balík DANTIA má dve verzie "mini" a "MAXI"

09. januára 2017
Nové, krásne, mäkké, elegantné LOKTU SHE
Našu ponuku šatiek na nosenie detičiek sme rozšírili o krásne kúsky. Sú šité v Českej republike, ich značka je LOKTU SHE. Vyznačujú sa jemnosťou na dotyk a pružením v priečnom smere, čo zabezpečuje pevné podopretie Vášho dieťatka od narodenia. Majú krásny vzor a príjemné farby. Ďalšie plus je tiež prijateľná cena. Presvedčte sa ;-)

03. januára 2017
Nové vzory rukavičiek a kukličiek zo 100% MERINO VLNY 
V našej ponuke máme opäť nové farby a vzory kukličiek a rukavičiek českého výrobcu CRAWLER, ktoré zahrejú malé ručičky, hrdielka aj ušká. Sú šité ručne z jemne tkanej 100% merino vlny, takže na dotyk sú príjemne mäkkučké. Zima sa s nami ešte z ďaleka nelúči. :-P Nech sa páči, vyberajte ;-)

18. novembra 2016 
Voňavá zásielka od PONIO opäť u nás
Ponio je slovenská značka prírodnej kozmetiky. Všetky produkty - mydlá, masážne kocky, pazúchy, šampúchy sú poctivo ručne robené

Mydlá sú vyrábané za studena, aby v nich zostal zachovaný podiel olejov, teda sú vhodné aj pre ľudí so suchou pokožkou a nevysúšajú ju. Všetky mydlá sú bez umelých farieb a vôní.
Základ voňavých masážnych kociek tvoria bambucké a kakaové maslo (používa sa v kozmetike na prevenciu vzniku vrások či strií) a prírodné silice. Sú vyrábané tak, aby si udržali tuhú konzistenciu do chvíle, keď ich vezmete do ruky a zohrejete. Môžu sa používať aj v sprche, kedy sa nimi natriete po umytí mydlom - nemusíte už potom používať telové mlieko.  
Pazúchy - prírodné tuhé dezodoranty plné krásnych vôní (na výber viac vôní) - majú antibakteriálny účinok, ktorý zabraňuje rozkladným procesom potu - teda zápachu. 
Šampúchy -  tuhé šampóny, ktoré obsahujú všetky účinné látky ako bežný šampón okrem vody. Na výber z dvoch veľkostí:
60g - vydrží tak dlho ako cca 400ml tehutého šampónu a 30g - vydrží tak dlho ako cca 200ml tekutý šampón. Šampúchy neobsahujú SLS (alebo iné sulfáty), parabény, silikóny ani umelé parfémy. 
                                           


 31. októbra 2016
Naskladnili sme pre Vás ďalšie produkty prírodnej značky Nobilis Tilia 
Niečo pre detičky a nezabudli sme ani na mamičky  ;-)

Detský čajík pre zdravie a silu dodá Vašim detičkám vitamíny, antioxidanty a posilní obranyschopnosť.
Masážny olej Jakoubek uľaví tým najmenším pri prerezávaní prvých zúbkov a tiež zmierňuje ušné a krčné zápaly. 
Olej Amálka pomáha pri bolestiach bruška spôsobených tkz. dojčenskou kolikou. 
Obsiahnuté éterické oleje v jemnom nosnom oleji od Nobilis Tilia majú ukľudňujúce a antimikrobiálne účinky. 
A nakoniec detský eukalyptový BIO balzam napomáha uvoľňovaniu hlienov a vykašliavaniu, je silne protivírový, má antibakteriálne a protiinfekčné účinky, pôsobí na širokú škálu dýchacích problémov od bežného nachladnutia až po astmu, výborne uvoľnuje zahlienené dutiny, posiľňuje pri únave a prináša úľavu najmä cez noc, kedy dráždenie ku kašľu býva najväčšie.

Pomôžte detskému organizmu, v tomto období plnom prechladnutí, prírodou. :-) 

Pre mamičky máme ochranné a zvláčňujúce pomády na pery, ktorých hlavnými zložkami sú kokosový olej, bambucké maslo a jojobový vosk. 
Prírodný prípravok Hemorol obsahuje bioaktívne látky účinné pri ošetrovaní hemoroidov. 

                                        nobilis

25. októbra 2016
Nové vzory oblečenia pre detičky z jemne tkanej merino vlny zn. Crawler

Dorazili k nám nové kúsky pre Vaše detičky, ktoré ich zohrejú v chladnom a veternom počasí. Oblečenie českej značky Crawler je šité z jemne tkanej 100% merino vlny v rôznych vzoroch a farbách.
Novinkou je hlavne obojstranné prevedenie tzv. kamaší a tiež kukličiek.

Pozrite si našu ponuku TU. :-)

                                          crawler