Eoné MEDVÍDEK mycí olej na zadoček, 200ml

Eoné MEDVÍDEK mycí olej na zadoček, 200ml
Obj. číslo:6482
Výrobca:Eoné - aromaterapie
Dostupnosť:Nie je skladom
Cena11.70 €
už nie je k dispozícii

Eoné MEDVÍDEK mycí olej na zadoček, 200ml

Medvídek-mycí olej na zadočky 200ml

100% prírodný olej pre prípravu mycej emulzie. Medvídek, spoločne s obrúskami Perlička, je prírodným, zdravým a nedráždivým variantom k vlhčeným, navoňaným, konzervačnými látkami napustenými utierkami, ktoré sa dnes bežne používajú. Medvídek je prírodný mycí olej s ochrannými účinkami, s Medvídkom bude pokožka zadočku lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.

Zloženie:

Sójový olej Silica levandula mailette BIO Silica lavandin Sezámový olej BIO LZS Olej z kukuričných klíčkov BIO LZS Mandľový olej LZS Emulgátor z olivového oleja

Použitie:

Do 30ml fľaštičky so sprejom (máme zvlásť v ponuke) s prevarenou vodou pridajte 1 lyžičku Medvídka. Pred použitím vždy pretrepte. Praktické balenie vo fľaštičke so sprejom je pohodlné ako aj doma, tak aj na cestách. Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole k rýchlemu použitiu. Obrúsok navlhčite emulziou a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom zotrieť obrúskom. K čisteniu je možné používať suché obrúsky Perlička, plienku alebo žinenku. Perličku je možné opakovane prať v práčke a je v prírode úplne rozložiteľná. Navlhčeným obrúskom Perlička môžete malým dievčatkám pri dennej hygiene jemne vytierať zažltlý mázok medzi stydkými pyskmi smeru odpredu dozadu.