Pôrodný balík

Pôrodný balík
Obj. číslo:170
Dostupnosť:Na objednávku
Cena60,00 €

Fotografie

Pôrodný balík

Všetko, čo potrebujete so sebou do pôrodnice k pôrodu a na oddelenie šestonedelia. Pôrodný balík obsahuje tú najnutnejšiu výbavu. 

Nastávajúce mamičky a oteckovia. Ponúkame Vám kompletný balík, kde nájdete všetko, čo potrebujete do pôrodnice k pôrodu a na oddelenie šestonedelia. S týmto balíkom Vás v pôrodnici nemôže nič zaskočiť a vy sa predovšetkým nemusíte stresovať hľadaním informácií, čo si so sebou zabaliť. 

Pôrodný balík obsahuje: 

  • Pôrodnícke vložky - 100 ks

Extra absorbčné. Tento typ sa dodáva bežne do pôrodníc. Priamo tam síce nejaké dostanete, ale len malé množstvo, ktoré Vám nebude stačiť. Bežné vložky kupované v obchode nie sú vhodné. Rýchlo pretečú a môžu vadiť prípadnému šitiu. 

  • Jednorázové nohavičky - 5 ks

Model, ktorý Vám bude skutočne sedieť a krásne fixovať vložku. Nohavičky sú príjemné na nosenie a vložka Vám ani v noci neutečie. Klasické nohavičky nenoste. Nie sú pre potreby po pôrode vhodné a zbytočne si ich zničíte. Veľkosť L - sedí väčšine žien. Nenaťahujú sa. 

  • Jednorázové plienky New Born vo veľkosti 0 - 42 ks

Plienky New Born pre novorodencov Happy sú výborné predovšetkým svojim strihom. Majú prehnutie v oblasti pupka a nezavadzajú teda vyschýnajúcemu pupočníku bábätka a svorke. Zároveň sú dostatočne savé a dýchajú. Príjemný materiál je ako pohladenie na zadoček novorodenca. 

  • Nepriepustné podložky do postele - 10 ks

Jednoducho si ich dáte pod seba na posteľ a neušpiníte si prestieradlo. Zároveň sú vhodné aj na prebaľovanie bábätka. Po príchode z pôrodnice ich určite využijete. Bábätká sa po rozbalení rady pocikajú a pokiaľ ešte nemáte grif v ruke a bábätko je Vaše prvé, budete za suché posteľné prádlo vďačná. 

  • Balenie jednorázových vložiek do podprsenky

Vkladajú sa do podprsenky lepiacou stranou. Pomôžu  Vám udržať prsia v suchu mimo dojčenia a absorbujú unikajúce mlieko. Nezabudnite si ich vziať na noc. Niektoré mamičky majú silný spúšťací reflex a materské mlieko im v noci premočí košeľu. 

  • Vatové tyčinky na ošetrenie pupočného pahýľu - 200 ks

Tyčinky v pôrodnici nedostanete. Pahýľ je nutné ošetrovať minimálne dvakrát za deň. Neskôr stačí po každom kúpaní do úplného zahojenia. 

  • Vlhčené obrúsky prírodné s riediacou fľaštičkou a gélom na umývanie - 1 set

Bábätko bude potrebovať zadoček po prebalení šetrne umyť. Nezabudnite, že doteraz bolo spokojné vo svojom plodovom obale bez kontaktu s chémiou. Preto zadoček ošetrujte za pomoci prírodných produktov. 

 

Podobné produkty

Batist, Pôrodnícke vložky, 20ks

Batist, Pôrodnícke vložky, 20ks

BATIST Vložky pôrodnícke 20ks Chystáte sa na príchod bábätka alebo Vás čaká gynekologická…

Skladom
Cena 3.95 €

Pôrodný balík DANTIA "READY mini"

Pôrodný balík DANTIA

Pôrodný balík DANTIA READY mini, bol vyskladaný z tých najhlavnejších položiek, ktoré…

Skladom
Cena 26,00 €
Novinka

Lansinoh, Vložky do podprsenky jednorázové, 20ks

Lansinoh, Vložky do podprsenky jednorázové, 20ks

Lansinoh jednorazové vložky do podprsenky ponúkajú efektívnu a diskrétnu ochranu pred…

Skladom
Cena 7.50 €