Pôrodný balík

Pôrodný balík
Obj. číslo:170
Dostupnosť:Na objednávku
Cena60,00 €

Fotografie

Pôrodný balík

Všetko, čo potrebujete so sebou do pôrodnice k pôrodu a na oddelenie šestonedelia. Pôrodný balík obsahuje tú najnutnejšiu výbavu. 

Nastávajúce mamičky a oteckovia. Ponúkame Vám kompletný balík, kde nájdete všetko, čo potrebujete do pôrodnice k pôrodu a na oddelenie šestonedelia. S týmto balíkom Vás v pôrodnici nemôže nič zaskočiť a vy sa predovšetkým nemusíte stresovať hľadaním informácií, čo si so sebou zabaliť. 

Pôrodný balík obsahuje: 

  • Pôrodnícke vložky - 100 ks

Extra absorbčné. Tento typ sa dodáva bežne do pôrodníc. Priamo tam síce nejaké dostanete, ale len malé množstvo, ktoré Vám nebude stačiť. Bežné vložky kupované v obchode nie sú vhodné. Rýchlo pretečú a môžu vadiť prípadnému šitiu. 

  • Jednorázové nohavičky - 5 ks

Model, ktorý Vám bude skutočne sedieť a krásne fixovať vložku. Nohavičky sú príjemné na nosenie a vložka Vám ani v noci neutečie. Klasické nohavičky nenoste. Nie sú pre potreby po pôrode vhodné a zbytočne si ich zničíte. Veľkosť L - sedí väčšine žien. Nenaťahujú sa. 

  • Jednorázové plienky New Born vo veľkosti 0 - 42 ks

Plienky New Born pre novorodencov Happy sú výborné predovšetkým svojim strihom. Majú prehnutie v oblasti pupka a nezavadzajú teda vyschýnajúcemu pupočníku bábätka a svorke. Zároveň sú dostatočne savé a dýchajú. Príjemný materiál je ako pohladenie na zadoček novorodenca. 

  • Nepriepustné podložky do postele - 10 ks

Jednoducho si ich dáte pod seba na posteľ a neušpiníte si prestieradlo. Zároveň sú vhodné aj na prebaľovanie bábätka. Po príchode z pôrodnice ich určite využijete. Bábätká sa po rozbalení rady pocikajú a pokiaľ ešte nemáte grif v ruke a bábätko je Vaše prvé, budete za suché posteľné prádlo vďačná. 

  • Balenie jednorázových vložiek do podprsenky

Vkladajú sa do podprsenky lepiacou stranou. Pomôžu  Vám udržať prsia v suchu mimo dojčenia a absorbujú unikajúce mlieko. Nezabudnite si ich vziať na noc. Niektoré mamičky majú silný spúšťací reflex a materské mlieko im v noci premočí košeľu. 

  • Vatové tyčinky na ošetrenie pupočného pahýľu - 200 ks

Tyčinky v pôrodnici nedostanete. Pahýľ je nutné ošetrovať minimálne dvakrát za deň. Neskôr stačí po každom kúpaní do úplného zahojenia. 

  • Vlhčené obrúsky prírodné s riediacou fľaštičkou a gélom na umývanie - 1 set

Bábätko bude potrebovať zadoček po prebalení šetrne umyť. Nezabudnite, že doteraz bolo spokojné vo svojom plodovom obale bez kontaktu s chémiou. Preto zadoček ošetrujte za pomoci prírodných produktov. 

 

Podobné produkty

Eoné EUGENIA masážny olej, 10ml

Eoné EUGENIA masážny olej, 10ml

Eugenia- masážny olej 10ml Olej pre fyzické a psychické posilnenie maminky a bábätka…

Skladom
Cena 5,00 €
Akcia

Molinea, Podložky jednorázové, 1ks

Molinea, Podložky jednorázové, 1ks

Vnútri podložky sa nachádza vysoko savý materiál, ktorý tekutinu ihneď spoľahlivo odvedie…

Skladom
Cena 0.70 €

Nika Intima Menštruačné nohavičky

Nika Intima Menštruačné nohavičky

Nohavičky majú vložený klin s vsadkou z tencelu s nepremokavou úpravou.Dobre padnú a obopnú…

Skladom
Cena 8,00 €